Вплив програми Creative Enterprise на креативний бізнес учасників - PPV Knowledge Networks

Вплив програми Creative Enterprise на креативний бізнес учасників

Опубліковано PPV на

Дослідження впливу програми Creative Enterprise Ukraine серед її випускників 2015-2017 рр.

Дослідження проведене у рамках співпраці із Британською Радою в Україні. Ціль дослідження — оцінити вплив програми на бізнес учасників.

Creative Enterprise Ukraine — це програма, що проводиться Британською Радою в різних регіонах України та розрахована на розвиток базових бізнес-навичок креативних підприємців-початківців. В Україні тренінги проводяться з 2015 року за методологією Британськї Ради та британської агенції з інновацій nesta.


ЗАВАНТАЖИТИ


 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.