Creative Enterprise Ukraine online - PPV Knowledge Networks

Creative Enterprise Ukraine online

Опубліковано PPV на

Creative Enterprise Ukraine — міжнародна навчальна програма для підприємців з креативних індустрій


Долучайтеся до онлайн тренінгу програми — протягом двох тижнів у групі 20 підприємців-початківців та команди локальних фасилітаторів ви зможете зробити оцінку вашого бізнесу чи ідеї з точки зору фінансів, клієнтів та потенціалу розвитку.

Тренінг відбудеться онлайн з 17 по 27 травня. Перевага онлайн-формату – це можливість не витрачати час на дорогу та працювати в комфортних для себе умовах, до того ж у компанії одразу двох фасилітаторів програми.

Дедлайн для заявок – 19 квітня.


РЕЄСТРАЦІЯ


Creative Enterprise Ukraine – частина програми ЄС House of Europe, організаційний партнер програми Інша Освіта / Insha Osvita

Локальним партнером програми у Львові є PPV Knowledge Networks.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.