Стратегічна сесія для визначення функціональної моделі Центру карпатської культури - PPV Knowledge Networks

Стратегічна сесія для визначення функціональної моделі Центру карпатської культури

Опубліковано PPV на

Експерти PPV Knowledge Networks провели стратегічну сесію з розробки функціональної моделі Центру карпатської культури у Косові.

Культурно-креативний хаб стане якірним проектом розвитку та промоції історико-культурної спадщини краю, у першу чергу — автентичних ремесел. Створення та реконструкція першого поверху відбувається в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Світ карпатських розет — заходи зі збереження унікальності культури Карпат».

Центр карпатської культури має архітектурне планування та візуалізацію майбутньої будівлі, але потребує формулювання чіткого бачення економічної моделі функціонування хабу. Це самоокупне чи дотаційне підприємство? Якщо самоокупне, як заробляти кошти? Яким чином хаб буде задовольняти культурні, освітні, мистецькі потреби майстрів, жителів району/регіону та туристів?

На ці та інші питання шукали відповідей разом з заінтересованими сторонами під час зустрічі.

Результати будуть опрацьовані у зведену модель, з етапністю та пріоритетними функціями.


Дізнатися більше про розробку концепцій для просторів та хабів можна у менеджерки креативної економіки Марії Кравченко (пошта: mkr@ppv.net.ua, телефон: +380 67 471 37 21).

Отримайте консультацію, щодо ефективності стратегічної сесії для вашої організації у експертів PPV Knowledge Networks: sme-consulting@ppv.net.ua


 


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.