Перший національний форум «Допомога бізнесу в умовах війни: Національний та регіональний аспекти» - PPV Knowledge Networks

Перший національний форум «Допомога бізнесу в умовах війни: Національний та регіональний аспекти»

Опубліковано PPV на

Запрошуємо бізнес, представників влади та міжнародних донорських організацій 8 червня на Перший національний форум «Допомога бізнесу в умовах війни: Національний та регіональний аспекти». Захід відбудеться у Львові. Під час форуму заплановані чотири панельні дискусії.

Окрема панель форуму буде присвячена підтримці бізнесу на регіональному та місцевому рівнях: що може зробити місцева і регіональна влада для підтримки бізнесу, як знайти консенсус, інструменти участі влади та інституцій підтримки бізнесу. Спікерами будуть голови громад Київської, Сумської областей, представники Асоціації малих міст України, Агенції економічного розвитку.

«Розвиток місцевої економіки відбувається завдяки бізнесу, розташованого у громадах. Це є ключ до розвитку громад, регіонів та України» – розповідає Президент Асоціації малих міст України Павло Козирєв.

 

“Успішність проєктів стимулювання розвитку бізнесу вимагає логіки інтервенції, підбору інструментів та вміння залучати ресурси” – стверджує керівник Агенції економічного розвитку PPV Володимир Воробей.

Спікерами форуму будуть підприємці – представники релокованих бізнесів, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій, які поділяться досвідом ведення бізнесу або його підтримки в умовах війни.

Учасники форуму зможуть почути досвід колег, обмінятися контактами, знайти потенційних бізнес-партнерів.

Реєстрація на онлайн-подію за посиланням: https://forms.office.com/r/ac4X1q5uEz.

Зареєстровані учасники отримають посилання на приєднання до заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Захід відбудеться за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» та Команди підтримки реформ Міністерства економіки України.
Категорії: АнонсиНовини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.