Консультуємо бізнес у Тернополі - PPV Knowledge Networks

Консультуємо бізнес у Тернополі

Опубліковано PPV на

10 підприємців отримали 15 консультацій від 7 експертів під час події для бізнесу. У липні ми організували консультації для малого та середнього бізнесу на базі центру підтримки підприємців Дія.Бізнес

Кожен учасник-підприємець міг обрати дві консультації. Це по одній годині обговорення з експертом про свій бізнес: розвиток, операційні питання та можливості.

Я б хотів такого маркетолога. Експертка особисто для моєї компанії підготувала презентацію. Вона промоніторила нас і сказала про всі недопрацювання. Я списав декілька листків корисних порад і зрозумів що мені потрібен маркетолог. Займаюсь пошуками.”, ділиться відгуком після консультації підприємець Юрій, який управляє Академією робототехніки та програмування “Creator”.

Експерти консультували щодо: грантів, бізнес-моделі, маркетингу, експорту, розвитку бізнесу, стратегії бренду, бухгалтерського обліку та оподаткування.

Наступну подію ми плануємо на серпень, а 20-22 липня організовуємо бізнес-візит до швейних компаній та фешн-брендів Львова.

Подія відбулась як частина проєкту Стійкість ділової активності українського бізнесу, який втілює Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Представництва IOM Ukraine. У рамках програми «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

Більше про проєкт читайте тут

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.