Business Talks PPV: три розмови про ресторанний ринок в часі війни - PPV Knowledge Networks

Business Talks PPV: три розмови про ресторанний ринок в часі війни

Опубліковано PPV на

Як працює ресторанний ринок у Львові та Івано-Франківську в часі війни? Як підприємці продовжують розвивати свій бізнес та підтримувати українську економіку і ЗСУ? Пропонуємо підбірку Business Talks PPV, де експерти PPV Knowledge Networks спілкуються з підприємцями про ресторанний бізнес в часі війни. 

Business Talks PPV –  це 30-хв інтерв’ю з підприємцями про український бізнес під час війни: виклики, можливості, адаптація. Щотижнево наживо на facebook-сторінці нашої компанії.

  1. Тетяна Абрамова: ресторанний бізнес і війна [3 серпня 2022 року] 

У цьому випуску спілкувались з Тетяною Абрамовою, рестораторкою, власницею львівських закладів Моцарт і селера / Mozart & celery, Чотири Чебуреки. Prosecco Bar, Велика Львівська Канапка, Phila. Cheesesteaks & drinks: 

  • про досвід відкриття закладу після 24 лютого та його зупинки на паузу, 
  • про клієнтів ресторанів та бізнес в умовах війни,
  • благодійну діяльність.

  1. Юрій Заставний: як працює крафтова пивоварня в умовах війни? [10 серпня 2022 року]

Наживо говорили з Юрієм Заставним, ідейним натхненником, співзасновником та співвласником Театр пива «Правда» / Pravda Beer Theatre про пивоваріння в часі війни, про світову підтримку України від крафтових пивоварів, про бізнес та ринок сьогодні.

  1. Оксана Камінська: як адаптувався ресторанний бізнес до війни? [17 серпня 2022 року] 

В цьому випуску спілкувались з Оксаною Камінською, директоркою з розвитку ресторанної мережі “23 ресторани” про роботу закладів після повномасштабного вторгнення росії, адаптацію бізнесу до воєнного стану та плани на майбутнє. Ресторани мережі не закривались і працювали навіть 24 лютого. PromBar&Food працював в закритому режимі для резидентів. 

Усі випуски можна переглянути на нашому youtube-каналі. А 7 вересня ми розпочали новий сезон Business Talks PPV.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.