COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ: можливості для підприємців - PPV Knowledge Networks

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ: можливості для підприємців

Опубліковано PPV на

EU4Business запустив мережу COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІК


щоб допомогти українським малим та середнім підприємствам (МСП) відреагувати на складні економічні виклики, що стали наслідками пандемії COVID-19.

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ – ініціатива в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується урядом Німеччини та Європейським Союзом та реалізується GIZ.

Одна з семи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІК функціонує у Львові та надає підтримку підприємцям Львівської, Рівненської та Волинської областей з можливістю залучення підприємців зі всієї країни.

Через пандемію більшість українських підприємств стикаються зі значними викликами та змушені адаптуватися до нової реальності. Для започаткування бізнесу або його розвитку в таких умовах необхідні особливі знання та навички. COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ мають на меті задовольнити ці потреби українських МСП для виживання в умовах кризи.

COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКА у Львові функціонуватиме протягом наступних п’яти місяців, пропонуючи підприємцям широкий спектр безкоштовних онлайн та офлайн послуг, серед яких експрес-консультації, дорадчі ради, вебінари від кращих експертів України, профільні консультації та ваучери на консалтинг.

17 червня, з 11:00 до 12:30 відбудеться інфо-вебінар, на якому підприємці дізнаються про всі компоненти ініціативи та отримають доступ до ранньої реєстрації на всі можливості проекту.

Детальніше інформація у координаторки:

Лілія Легуша
Телефон: +38 067 471 33 25
Пошта: lviv@bisc.org.ua


Реєстрація на онлайн презентацию: 

РЕЄСТРАЦІЯ


Захід організований ГО «Центр “Регіональний Розвиток”» та PPV Knowledge Networks, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.