Підсумки 2020 року в Школі організацій з розвитку підприємництва - PPV Knowledge Networks

Підсумки 2020 року в Школі організацій з розвитку підприємництва

Опубліковано PPV на

Підбиваємо підсумки 2020 року в Школі організацій з розвитку підприємництва яка реалізовується за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

Фокус першого компоненту Школи, що реалізується CIVITTA та PPV Knowledge Networks, — залучення малих та середніх підприємств до місцевого економічного врядування, налагодження діалогу та об’єднання зусиль влади та підприємців для місцевого економічного розвитку.


Підсумки 1-го компоненту «Розвиток завдяки співпраці»:

25 стратегій розвитку організацій в підсумку розробили учасники Школи. Така стратегія важлива не тільки для успішного розвитку самої ОРП, а й для економічного розвитку регіону.

12 тренерів-експертів та 44 запрошених гостьових спікерів поділилися знаннями з учасниками Школи.

64 дні (або 512 годин) тривало навчання в усіх чотирьох хабах, в кожному з яких відбулося по шість дводенних модулів. У зв’язку з пандемією всі модулі проводилися онлайн.

120 індивідуальних консультацій отримали учасники програми від експертів Школи. Ці консультації були націлені на підвищення спроможності організацій у розв’язання проблемних питань, написання стратегії та медіації проєктів для реалізації в громаді.

65 учасників пройшли 1-й компонент Школи — це представники 34 організацій з розвитку підприємництва з 32 населених пунктів України.

3 публічні вебінари відбулося в межах Школи, до яких приєдналося понад 450 зацікавлених учасників.

Не дивлячись на те, що основна навчальна програма завершена, стратегії написані — попереду в учасників Школи найцікавіші завдання — реалізація розроблених проєктів. Їх будуть підтримувати ментори Школи, а найцікавіші проєкти будуть підтримані грантовою допомогою.

Дякуємо всім учасникам, тренерам та організаторам за такий насичений рік!


Школа організацій з розвитку підприємництва реалізується у співпраці з CIVITTA, Sequa та PPV Knowledge Networks  за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.