Результати відбору до Школи організацій з розвитку підприємництва - PPV Knowledge Networks

Результати відбору до Школи організацій з розвитку підприємництва

Опубліковано PPV на

Раді повідомити результати відбору до Школи організацій з розвитку підприємництва: 1-й компонент “Розвиток завдяки співпраці”.

Ми ретельно вивчили всі подані вами 236 заявок та відібрали до Школи 40 організацій з 37 населених пунктів у 20 областях України.

Дякуємо всім, хто подав заявки, за зацікавленість та участь у відборі до Школи!

Ми уже особисто всіх повідомляємо про результати відбору телефоном та електронною поштою, та розповідаємо про наші спільні наступні кроки.


Школа організацій з розвитку підприємництва реалізується за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з CIVITTA, Sequa та PPV Knowledge Networks.

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.