Школа організацій з розвитку підприємництва — прийом заявок - PPV Knowledge Networks

Школа організацій з розвитку підприємництва — прийом заявок

Опубліковано PPV на

Оголошено набір заявок у 1-й компонент «Розвиток завдяки співпраці», Школи організацій з розвитку підприємництва, спрямованої на покращення місцевого бізнес-клімату через розбудову спроможності організацій з розвитку підприємництва. Дедлайн подачі заявок до 17 березня

Які можливості для учасників?

  • Дізнаються, як організаціям з розвитку підприємництва долучитись до місцевого економічного врядування та формування місцевої підприємницької екосистеми.
  • Отримають необхідні знання про моделі організацій з розвитку підприємництва та управління ними.
  • Сфокусуються на розбудові партнерських мереж та розробці ключових послуг та проєктів.
  • Дізнаються як залучати фінансування.
  • Отримають індивідуальну менторську підтримку.
  • Отримають можливість залучити грантове фінансування до $7000 на реалізацію власних ініціатив, спрямованих на підтримку МСП.

Для кого Школа?

Неурядові організації та ініціативні групи з невеликих міст (з населенням до 100 тис. осіб), що працюють у сферах адвокації, правозахисту, консультування, розбудови зв’язків, тощо.

Ознайомитись з детальною інформацією про програму та заповнити заявку на участь у Школі організацій з розвитку підприємництва (1-й компонент: “Розвиток завдяки співпраці” ОРП) можна за посиланням. Організатори планують відібрати щонайменше 25 учасників з 15+ міст / громад. Прийом заявок триватиме до 17 березня 2020 року включно.


РЕЄСТРАЦІЯ


Школа організацій з розвитку підприємництва реалізується за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з CIVITTA, Sequa та PPV Knowledge Networks.

Категорії: Новини

PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.