Школа організацій з розвитку підприємництва: підсумок прийому заявок - PPV Knowledge Networks

Школа організацій з розвитку підприємництва: підсумок прийому заявок

Опубліковано PPV на

Ми отримали більше ніж 200 заявок на участь у Школу організацій з розвитку підприємництва: 1-й компонент “Розвиток завдяки співпраці”.

За 3 тижні, 236 організацій та ініціативних груп більш ніж з 24 регіонів подали заявки для участі у програмі. Більшість отриманих заявок представляють Донецьку (36 заявок) та Київську області (32 заявки). Дещо менша кількість заявок надійшла з Одеської (18 заявок), Херсонської (17 заявок) та Запорізької областей (15 заявок).

Організатори програми відберуть щонайменше 30 учасників з 15+ міст/громад для проходження навчальної та грантової програми. Перелік учасників Школи буде опубліковано до 10 квітня включно.


Школа організацій з розвитку підприємництва реалізується за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з CIVITTA, Sequa та PPV Knowledge Networks.

Категорії: Анонси

PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.