Старт першого навчального модуля Школи організацій з розвитку підприємництва - PPV Knowledge Networks

Старт першого навчального модуля Школи організацій з розвитку підприємництва

Опубліковано PPV на

Сьогодні, 4 червня, в онлайн-форматі, стартував перший навчальний модуль Школи організацій з розвитку підприємництва: 1-й компонент “Розвиток завдяки співпраці” у Західному Хабі (Львів). Чотирнадцять учасників з десяти відібраних організацій беруть участь у першому навчальному дні з темою «Роль організацій підтримки бізнесу у місцевому економічному розвитку».

Володимир Воробей, тренер першого навчального дня, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, привітав учасників та ознайомив їх із навчальною програмою, запланованими модулями та очікуваними результатами.

До привітань приєднався Любомир Чорній, керівник напряму з покращення бізнес-клімату Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Гостьовим спікером першого дня була Валерія Іоан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції України, яка розповіла про державну політику у розбудові екосистеми ОРП.

Фокус Школи ОРП — залучення малих та середніх підприємств до місцевого економічного врядування, налагодження діалогу та об’єднання зусиль влади та підприємців для місцевого економічного розвитку.

Дізнавайтеся більше про Школу організацій з розвитку підприємництва: 1-й компонент “Розвиток завдяки співпраці” за посиланням: bit.ly/shkola_orp

Школа організацій з розвитку підприємництва складається з двох компонентів:
Фокус першого компоненту, що реалізується CIVITTA, — залучення малих та середніх підприємств до місцевого економічного врядування, налагодження діалогу та об’єднання зусиль влади та підприємців для місцевого економічного розвитку.

2-й компонент «На варті інтересів бізнесу» реалізує Фонд Східна Європа, спрямований на моніторинг діяльності місцевої влади та збільшення прозорості у взаємодії локального бізнесу з владою.

Обидва компоненти реалізуються за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).


Школа організацій з розвитку підприємництва реалізується у співпраці з CIVITTA, Sequa та PPV Knowledge Networks.

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.