Офіційно зареєстровано Мережу ЦІПБ - PPV Knowledge Networks

Офіційно зареєстровано Мережу ЦІПБ

Опубліковано PPV на

Результатом довготривалої співпраці в межах ініціативи #EU4Business стало офіційне створення Громадської спілки «Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу».

28 вересня 2020 відбулась офіційна реєстрація Спілки, створеної на базі 12 Центрів інформаційної підтримки бізнесу по всій Україні. PPV Knowledge Networks — Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові.

Завданням спілки є допомога малому та середньому бізнесу у зміцненні позицій на місцевому ринку, посилення конкурентоспроможності. Для підприємців доступні бізнес-консультації, профільні навчальні програми, інформація про можливості на ринку та нетворкінгові заходи.

Під час установчих зборів обрано керівні органи громадської спілки Мережі Центрів інформаційної підтримки бізнесу. Виконавчою директоркою громадської спілки обрано Надію Лисецьку – керівницю ЦІПБ м. Вінниця. Головою Наглядової Ради обрано Артема Ващиленка – керівника ЦІПБ м. Миколаїв.

До складу Наглядової Ради громадської спілки увійшли:
Марина Дубініна – керівниця ЦІПБ м. Краматорськ;
Лариса Циган – керівниця ЦІПБ м. Чернігів;
Микола Савуляк – керівник ЦІПБ м. Івано-Франківськ;
Олег Демчук – керівник ЦІПБ м. Хмельницький.

Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу заснована за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Слідкуйте за актуальними новинами на сторінці Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу.

Категорії: Новини

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.