Дизайн інновацій за логікою біомімікрії - PPV Knowledge Networks

Дизайн інновацій за логікою біомімікрії

Опубліковано PPV на

Ваш проект містить в собі ідею біомімікрії, але ви навіть не знаєте цього? Перевірте, адже маєте можливість взяти участь у міжнародному конкурсі Biomimicry Global Design Challenge з підтримкою Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН.

Біомімікрія — це наслідування моделей, систем та елементів природи задля вирішення викликів, з якими стикається людство, шляхом розробки нових технологій, дизайнерських рішень, інноваційних продуктів.

До участі в національному відборі запрошуються дизайнери, інженери, винахідники та інноватори, які розробляють рішення глобальним викликам за логікою біомімікрії.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно до 15 березня надіслати:
– короткий опис ідеї українською;
– прототип своєї ідеї/продукту у вигляді фото або малюнку;
– резюме українською або англійською;
– засвідчення знання англійської вище середнього рівня (B1).

Реєстрація та деталі за посиланням: http://bit.ly/BGC_UA

PPV Knowledge Networks виступає партнером національного відбору, який організовується Лабораторією інноваційного розвитку UNDP Ukraine / ПРООН в Україні спільно з Biomimicry Institute (США) та низкою українських громадських організацій.


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.