Дизайн інновацій за логікою біомімікрії - PPV Knowledge Networks

Дизайн інновацій за логікою біомімікрії

Опубліковано PPV на

Ваш проект містить в собі ідею біомімікрії, але ви навіть не знаєте цього? Перевірте, адже маєте можливість взяти участь у міжнародному конкурсі Biomimicry Global Design Challenge з підтримкою Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН.

Біомімікрія — це наслідування моделей, систем та елементів природи задля вирішення викликів, з якими стикається людство, шляхом розробки нових технологій, дизайнерських рішень, інноваційних продуктів.

До участі в національному відборі запрошуються дизайнери, інженери, винахідники та інноватори, які розробляють рішення глобальним викликам за логікою біомімікрії.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно до 15 березня надіслати:
– короткий опис ідеї українською;
– прототип своєї ідеї/продукту у вигляді фото або малюнку;
– резюме українською або англійською;
– засвідчення знання англійської вище середнього рівня (B1).

Реєстрація та деталі за посиланням: http://bit.ly/BGC_UA

PPV Knowledge Networks виступає партнером національного відбору, який організовується Лабораторією інноваційного розвитку UNDP Ukraine / ПРООН в Україні спільно з Biomimicry Institute (США) та низкою українських громадських організацій.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.