Big Idea Challenge 2022: нагода втілити свою ідею - PPV Knowledge Networks

Big Idea Challenge 2022: нагода втілити свою ідею

Опубліковано PPV на

Від ідеї до реалізації: конкурс відео-пітчингу.

В цей важкий час всім українцям важливо працювати самовіддано на всіх фронтах, щоб наблизити перемогу України. Тож ми з партнерами закликаємо молодь, взяти участь у конкурсі Creative Spark Big Idea 2022, якщо у вас є ідея та бажання її втілити.

Big Idea Challengeце конкурс Британської Ради з відео-пітчингу (до 1 хв), щоб сприяти розвитку підприємництва та допомогти молодим людям пройти шлях від розробки ідеї, концепції до втілення.

Переможець виграє £2000 на втілення своєї ідеї. Щоб краще зрозуміти як заповнити заявку варто подивитись 4 сесії для учасників: перша, друга, третя, четверта. Можна також глянути відео-пітчинги переможців 2021 року. 

А 5 травня British Counsil запрошує на фінальну серію запитань-відповідей про конкурс. Реєстрація тут. Дізнавайтеся більше на сайті челенджу: https://creativespark-bigidea.uk/

PPV Knowledge Networks – партнер проєкту у Львові. Щоб зареєструватись на конкурс – пишіть нам. Контакти менеджерки внизу.

На конкурсі цього року можуть взяти участь бізнес-ідеї, які стосуються:

  • соціального впливу (соціальна інтеграція та гендерна рівність або недостатньо представлені спільноти);
  • креативу (новий продукт, виставка чи спосіб зробити українське культурне середовище більш живим).
  • цифрових технологій (інноваційне використання технологій, розробка та застосування нового програмного або апаратного забезпечення);

Важливо:

Вік учасників від 18 до 35 років та знання англійської мови.

Дедлайн участі: 15 травня 2022 (Форму зголошення потрібно подати нам до 18:00, 13 травня)

У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся до менеджерки проекту Марти — mko@ppv.net.ua

 


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.