Пре-реєстрація відкрита: Big Idea Challenge 2021 - PPV Knowledge Networks

Пре-реєстрація відкрита: Big Idea Challenge 2021

Опубліковано PPV на

Creative Spark Big Idea Challenge — це міжнародний конкурс відео-пітчів, який заохочує розповісти світу про ваш інноваційний стартап.

До 1 березня триває пре-реєстрація на конкурс Big Idea Challenge, який проводиться в межах проекту Creative Spark за підтримки Британської Ради та Лондонського університету Метрополітен. У Львові партнери конкурсу — агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks та Львівська національна академія мистецтв.

Переможці конкурсу отримають грошовий приз до 3000 фунтів стерлінгів, бізнес-підтримку та меторство від міжнародних експертів.


Що таке пре-реєстрація та як податися на конкурс? 

Пре-реєстрація це новий формат реєстрації на конкурс — реєструючись зараз ви отримаєте доступ до корисних вебінарів, під час яких дізнаєтеся якими чином підготувати свій проект, щоб отримати максимальну кількість балів, доступ до інших учасників та не прогавите важлих дат — подачі на конкурс, відбір та фінали. Під час пре-реєстрації не потрібно подавати ідею свого проекту. 

Також під час реєстрації необхідно вказати від якого локального партнера ви подаєтеся:

  • PPV Knowledge Networks — якщо ви брали участь в активностях, що були організовані цим партнером.
  • Lviv National Academy of Arts — якщо ви студент академії.

Які ідеї можна подавати?

В 2021 році є чотири категорії конкурсу, на які можна подавати ідеї власних проектів:

  1. Цифрові технології (Digital Technology) — ідеї, що передбачають розробку та застосування нового програмного забезпечення.
  2. Соціальний вплив (Social Impact) — це ідеї, які матимуть позитивний вплив на наше суспільство та світ. Це може бути екологічна або соціальна ідея, яка допомагає тим, хто найбільше потребує.
  3. Креативність (Creative) — це ідеї для нового продукту, виставки чи способу зробити культурне середовище більш яскравим.
  4. Зміни клімату (Climate Change) — це ідеї, що стосуються причин та / або наслідків зміни клімату, з метою захисту нашої планети та її ресурсів з акцентом на громаді, місцевому чи національному рівні.

Хто може взяти участь в конкурсі?

Конкурс відкритий для індивідуальних заявок, а також для команд до трьох людей, віком від 18 до 35 років. Учасники мають володіти англійською мовою на достатньому рівні, щоб записати відео-пітч.

Також ви маєте бути учасником активностей проекту Creative Spark, наприклад, ви брали участь в подіях, тренінгах, конкурсах цього проекту у Львові.


Як взяти участь в конкурсі? 

Якщо ви залишили заявку на сайті, щодо вашого інтересу в конкурсі, то система вас автоматично повідомить, коли можна буде подати заявку на участь.

Детальну інформацію про конкурс та умови участі дізнавайся на сайті: https://creativespark-bigidea.uk/

У разі виникнення питань, звертайся до менеджерки Мирослави — 067 67 47 012, mm@ppv.net.ua


Big Idea Challenge проводиться львівським партнерством — агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks разом, спільно з Львівською національною академією мистецтв в рамках програми Creative Spark, що фінансується Британською Радою.


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.