Big Idea Challenge 2020: відбір учасників (до 19 травня) - PPV Knowledge Networks

Big Idea Challenge 2020: відбір учасників (до 19 травня)

Опубліковано PPV на

Creative Spark Big Idea Challenge — це міжнародний конкурс відео-пітчів, який заохочує  розробити інноваційний «стартап» і розповісти про це світові. Переможці з України отримають грант у £2,000, менторську підтримку для розвитку стартапу, та поїздку у Великобританію.

 

Три категорії конкурсу надають всім ідеям рівні шанси:

Цифрові технології (Digital Technology) — ідеї, що передбачають розробку та застосування нового програмного забезпечення.

Соціальний вплив (Social Impact) — це ідеї, які матимуть позитивний вплив на наше суспільство та світ. Це може бути екологічна або соціальна ідея, яка допомагає тим, хто найбільше потребує.

Креативність (Creative) — це ідеї для нового продукту, виставки чи способу зробити культурне середовище більш яскравим.

Конкурс відкритий для індивідуальних заявок, а також для команд до трьох людей, віком від 18 до 35 років. Учасники мають володіти англійською мовою на достатньому рівні, щоб записати відео-пітч.

Подати заявку з описом свого проекту потрібно до 19 травня включно: http://bit.ly/3cM6A7W

Детальну інформацію про конкурс та умови участі дізнавайся на сайті: https://creativespark-bigidea.uk/

У разі виникнення питань, звертайся до менеджерки Мирослави — 067 67 47 012, mm@ppv.net.ua


Big Idea Challenge проводиться львівським партнерством — агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks разом, спільно з Львівською національною академією мистецтв та Cardiff School of Art and Design в рамках програми Creative Spark, що фінансується Британською Радою.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.