«Великодня метушня»: онлайн-ярмарок сучасного мистецтва - PPV Knowledge Networks

«Великодня метушня»: онлайн-ярмарок сучасного мистецтва

Опубліковано PPV на

Карантин культуру не скасовує! Львівський та київський арт-центри Я Галерея тепер працюють як єдина команда, що творить культуру в режимі онлайн. У ці тижні Я Галерея запустила серію онлайн-розмов з Павлом Гудімовим #яколекціонер, а тепер розпочинає роботу онлайн-ярмарку “Великодня метушня”. Він триватиме з 9 до 19 квітня на платформі facebook.

«Великодня метушня» — ярмарок мистецтва, де можна не тільки придбати скульптурні, живописні, графічні роботи відомих українських художників за дуже приємною ціною, але й дізнатися історії їх створення. “Великодня метушня” місце, де можна роздивитись, спитати й обрати саме те, що припаде до душі із десятків творів. І головне, все це не виходячи із дому! Що це буде нова статуетка, лімітована графіка чи нова картина у вашій домівці? А що придбаєте для своїх близьких?

Самоізоляція це не привід позбавляти себе маленьких приємностей. Навпаки це хороший спосіб підтримати настрій у час, коли всім непросто. Команда Я Галерея Онлайн спільно з українськими художниками пропонує гарну нагоду долучитися до мистецтва, адже зараз, поки всі засіли по своїм домівкам, ним можна насолодитися сповна. Куратор ярмарку Павло Гудімов підібрав для вас те, що буде до смаку й до кишені. Протягом тижня слідкуйте на цій сторінці за новими лотами на сторінці ярмарку і наповнюйте свій дім і серце прекрасним.

Як купувати на Великодній метушні:

  1. натиснути кнопку “написати організатору” у шапці події на facebook або зателефонувати за номерами: 0675472286 та 0675005040;
  2. вказати у повідомленні номер лота, який ви хочете придбати, автора та ціну;
  3. отримати від організаторів номер рахунку, на який здійснюється оплата;
  4. вказати у призначенні платежу номер лота, автора та ціну;
  5. підтвердити оплату скріном або повідомивши організаторам точний час і перераховану суму, а також адресу доставки чи відділення Нової Пошти та ваш e-mail;
  6. отримати лот на Новій Пошті (у відділенні або кур’єром – на ваш вибір).

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/652282362269036/

На заголовному зображені — картина Дмитра Молдованова “Тигр” (2020, полотно, олія, 59х59), яку на ярмарку можна буде придбати за 3240 грн.

Категорії: Анонси

PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.