15 годин консультування для підсилення малого та середнього бізнесу - PPV Knowledge Networks

15 годин консультування для підсилення малого та середнього бізнесу

Опубліковано PPV на

4 травня відбулась консалтингова подія від Мережі Центрів інформаційної підтримки бізнесу, представницею якої є наша агенція економічного розвитку PPV.

10 підприємців з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей отримали 15 безкоштовних одногодинних консультацій на теми: гранти, експорт, маркетинг, комунікації, бізнес-стратегії, управління персоналом, LEAN принципи, бізнес-модель компаній. Консультували у форматі онлайн.

Сергій Тригоб’юк, експерт з експорту, який консультував трьох підприємців на події, зараз служить в ЗСУ. Але він зміг доєднатись до події і підсилити бізнеси своєю експертизою. Дякуємо Сергію Тригоб’юк, керівнику та засновнику Smart Export за відданість справі і службу країні!

Підприємці, учасники події, це бізнеси з виробництва меблів, освітні компанії (мовна школа та альтернативна школа), фешн бренди, а також архітектурна, агропромислова та сервісна компанія.

«На консультаціях я почула багато кваліфікованих відповідей на свої запитання та побачила картину плану дій, «пазли» склались. На першій консультації ми з Любою Мочарською розібрали заявку на грант на конкретному прикладі, за що окреме велике спасибі. Друга консультація з Сергієм Тригобʼюком, теж була інформативною, покроковою без “води”. Видно, що консультант практик, розуміє з пів слова і знає свою роботу з середини», ділиться враженнями підприємиця Олена, учасниця події.

 

 

 

Далі за дизайном проєкту учасникам пропонують зареєструватись на виїзні консультації, які включають діагностику бізнесу, глибинне консультування та рекомендації експерта.

А потім 3-денні навчальні бізнес-візити на різні підприємства для обміну досвідом та практиками. У рамках візитів передбачений тренінгово-консалтинговий компонент та нетворкінг учасників.

Якщо хочете дізнаватись про можливості першими, зареєструйтесь тут: https://cutt.ly/R5h3iN5

Подія відбулась завдяки ініціативі «Стійкість ділової активності українського бізнесу», яка реалізується Мережею Центрів інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).


PPV

PPV Knowledge Networks – агенція економічного розвитку. Ми розвиваємо бізнеси та міжсекторні зв'язки. Наші практики: креативна економіка, зелена економіка, розвиток МСП, місцевий економічний розвиток, бізнес-консалтинг, грантовий менеджмент. Ми є проектними менеджерами, консультантами, аналітиками. Працюємо у Львові з 2008 року.