15 годин консультування для підсилення малого та середнього бізнесу - PPV Knowledge Networks

15 годин консультування для підсилення малого та середнього бізнесу

Опубліковано PPV на

4 травня відбулась консалтингова подія від Мережі Центрів інформаційної підтримки бізнесу, представницею якої є наша агенція економічного розвитку PPV.

10 підприємців з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей отримали 15 безкоштовних одногодинних консультацій на теми: гранти, експорт, маркетинг, комунікації, бізнес-стратегії, управління персоналом, LEAN принципи, бізнес-модель компаній. Консультували у форматі онлайн.

Сергій Тригоб’юк, експерт з експорту, який консультував трьох підприємців на події, зараз служить в ЗСУ. Але він зміг доєднатись до події і підсилити бізнеси своєю експертизою. Дякуємо Сергію Тригоб’юк, керівнику та засновнику Smart Export за відданість справі і службу країні!

Підприємці, учасники події, це бізнеси з виробництва меблів, освітні компанії (мовна школа та альтернативна школа), фешн бренди, а також архітектурна, агропромислова та сервісна компанія.

«На консультаціях я почула багато кваліфікованих відповідей на свої запитання та побачила картину плану дій, «пазли» склались. На першій консультації ми з Любою Мочарською розібрали заявку на грант на конкретному прикладі, за що окреме велике спасибі. Друга консультація з Сергієм Тригобʼюком, теж була інформативною, покроковою без “води”. Видно, що консультант практик, розуміє з пів слова і знає свою роботу з середини», ділиться враженнями підприємиця Олена, учасниця події.

 

 

 

Далі за дизайном проєкту учасникам пропонують зареєструватись на виїзні консультації, які включають діагностику бізнесу, глибинне консультування та рекомендації експерта.

А потім 3-денні навчальні бізнес-візити на різні підприємства для обміну досвідом та практиками. У рамках візитів передбачений тренінгово-консалтинговий компонент та нетворкінг учасників.

Якщо хочете дізнаватись про можливості першими, зареєструйтесь тут: https://cutt.ly/R5h3iN5

Подія відбулась завдяки ініціативі «Стійкість ділової активності українського бізнесу», яка реалізується Мережею Центрів інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).


PPV

Агенція економічного розвитку PPV Стратегічними напрямами компанії є розвиток та зрілість малого і середнього бізнесу, місцевий економічний розвиток та інституційний розвиток. Агенція має досвід у сфері креативної економіки, сталого розвитку, інновацій, фінансування та міжсекторної взаємодії. Ми надаємо послуги з управління проектами та програмами, консультуємо компанії та інституції, проводимо дослідження та реалізовуємо програми розвику. А також працюємо з аналітикою для бізнесу та організацій. Агенція PPV є Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові. Працюємо у Львові з 2008 року.